Historiek Jiu-Jitsu club Veurne

 

Begin 1973 vraagt een instructeur in Close-combat en Jiu-Jitsu om tweemaal in de week zelfverdediging te mogen geven in de oefenzaal van Judo club De Panne. 

De belangstelling was gedurende de eerste twee jaren erg matig en halfweg 1975 waren er nog slechts een vijftal leden en de ook trainer liet het afweten.

In juli ’75 had de Pannese club het geluk dhr. Fritz Bauer te leren kennen, lesgever van een sportschool in Biedenkopf (Duitsland) en op reis door Europa met een Judoploeg van jongeren tussen de 7 en 12 jaar.

Dhr Bauer, 1e dan Judo en 2e dan Jiu-Jitsu, verleende graag zijn medewerking en op 01.09 75 werd de Jiu-Jitsu club officiëel opgericht door Jean-Pierre Marteel (bruine gordel), Jaak Boeve (blauwe gordel) en Werner Dewulf (groene gordel).

Op de algemene vergadering van september '75 werd beslist om een grote club te vormen met een Judo en een Jiu-Jitsu afdeling en zo was "Judo & Jiu-Jitsu Club De Panne" geboren.

Frans Duyck, voordien voorzitter van de Judo, bleef voorzitter van de nieuwe club.

Eind 1975 besloot JP Marteel, die als 2e dan lesgever was van de Judo-afdeling, om enkel nog verder te doen met Judo en zo leidde Jaak de Jiu-Jitsu trainingen, bijgestaan door Werner Dewulf, groene gordel. 

In september 1976 werd Jaak  Boeve voorzitter met Erik Vanden Abeele als secretaris.

Tot einde juni 1984 had de club zijn dojo in het restaurant “Commerce”, Markt 5 te De Panne.

Het  restaurant werd echter verkocht en er was geen plaats meer voor een sportvereniging.

Na een lange zoektocht werd een overeenkomst bereikt met Sportak vzw, de Judoclub van Veurne. 

Vanaf september ’84 fusioneerde de Pannese Judoclub met Veurne en kon ook de Jiu-Jitsu er trainen onder de Sportak vzw. 

Jerry Ryckeboer was er toen voorzitter en Jean-Marie Dedecker trainer van de Judo-afdeling.

Op de algemene vergadering dd. 28.11.02 wordt Jaak Boeve tot voorzitter verkozen, dit in opvolging van Gery Ryckeboer die na 25 jaar trouwe dienst besloot de fakkel over te dragen. Er worden nieuwe statuten opgemaakt en de naam van de v.z.w "Sportak" wordt gewijzigd in "Judo & Jiu-Jitsu Club Veurne vzw".

 

Overzicht data in de Jiu-Jitsu historiek :

 

1973 - 1975 2x per week wordt in de Judo club De Panne les in zelfverdediging gegeven door een instructeur in Close-combat en Jiu-Jitsu.

 

Juli '75 Kennismaking met Fritz Bauer, trainer van Sportstudio Biedenkopf (D) tijdens een vriendschappelijk Judo-tornooi in de Pannese dojo.

 

Augustus '75 Jaak Boeve gaat voor 3 weken naar Biedenkopf (D) om er dagelijks te trainen in de dojo van Fritz Bauer en legt er zijn blauwe gordel af.

 

01.09.75 Officiële oprichting van de "Judo & Jiu-Jitsu Club De Panne vzw".

 

27.03.76 Internationale Jiu-Jitsu stage te Hagen (D) Josef Ebetshuber (AU) 10. Dan

 

01.09.76 Jaak Boeve wordt als voorzitter verkozen, Erik Vanden Abeele wordt secretaris van de Judo & Jiu-Jitsu Club De Panne vzw.

 

20/21.11.76 Internationale Jiu-Jitsu stage te  Laasphe (D) Josef Ebetshuber  10. dan

28/29.12.76 Internationale Jiu-Jitsu stage te De Panne Fritz Bauer  3e dan (D)

 

07/13.08.77 Internationale zomerstage te Luzern (Zw)

Jaak Boeve behaalt er de bruine gordel Jury o.l.v. Robert Tobler (Sw) 10e dan v/d Budo Akademie Europa (BAE)

 

3-4.12.77 Internationale Jiu-Jitsu stage te De Panne Fritz Bauer  3e dan

06/07.04.78 Internationale Jiu-Jitsu stage te Biedenkopf (D) Werner Caprara  3e dan (D)

24/25.06.78 Internationale kata-training te  Duisburg (D) Horst Weiland  8e dan (D)

 

07/13.08.78 Internationale zomerstage te Laasphe (D) H. Schrakamp  3e dan (D) ATK

 

07.10.78 Jaak Boeve slaagt voor het examen van zwarte gordel 1. dan te De Panne Jury o.l.v. H. Weiland (D) 8e dan  

v/d Budo Akademie Europa (BAE)

 

23/25.03.79 Internationale Jiu-Jitsu stage te Laasphe (D) Jochen Kohnert (D) 5e dan

 

19/25.08.79 Internationale zomerstage te Hintermoos (AU) Josef Ebetshuber (AU) 10e dan World Jiu-Jitsu Center (WJJC)

 

26/28.10.79 Internationale Jiu-Jitsu stage te De Panne Josef Ebetshuber  10e dan

 

08/09.12.79 Intern. Tai-Jitsu stage te Rueil Malmaison (F) Roland Hernaez  8e dan (F)

 

09/10.02.80 Internationale Jiu-Jitsu stage te Laasphe (D) Jochen Kohnert 6e dan

 

2/3.03.80 Tai-Jitsu stage  te Schaarbeek R. Decramer  6e - D. Dubois  5e dan

 

03/09.08.80 Internationale zomerstage te Hintermoos (AU) Josef Ebetshuber  10e dan

 

08.08.80 Jaak Boeve behaalt de 2. dan in Hintermoos (AU) Jury o.l.v. J. Ebetshuber  10e dan

 

25/26.10.80 Internationale Jiu-Jitsu stage te De Panne J. Kohnert  6. dan - F. Bauer  4e dan

 

26.10.80 Pedro Grootaert behaald de 1. dan te De Panne Jury o.l.v. J. Kohnert  6e dan

 

11/12.09.82 Internationale Jiu-Jitsu stage te Laasphe (D) Siegfried Lory  6e dan (D)

 

30/31.10.82 Internationale Jiu-Jitsu stage te Laasphe (D) Josef Ebetshuber  10e dan

 

30.10.82 Jaak Boeve behaalt de 3. dan in Hintermoos (AU) Jury o.l.v. J. Ebetshuber  10e dan

 

23/24.04.83 Internationale Jiu-Jitsu stage te De Panne Fritz Bauer  5e dan

 

24.04.83 Erik Vanden Abeele behaalt de 1. dan te De Panne Jury o.l.v. F. Bauer  5e dan

21/22.05.83 Intern. Jiu-Jitsu stage te Bad Berleburg (D) Siegfried Lory  6e  dan

 

29/30.10.83 Internationale Jiu-Jitsu stage te De Panne Fritz Bauer  5e dan

 

01.09.84 De Judo en Jiu-Jitsu Club De Panne houdt op te bestaan daar de oefenzaal verkocht wordt en er geen zaal in De Panne gevonden wordt.

Uiteindelijk worden de Judoleden naar de Judoclub "Sportak Veurne vzw" getransfereerd en wordt de Jiu-Jitsu een 2e afdeling in deze organisatie.

 

21/22.10.84 Jiu-Jitsu stage te Veurne O. Savelsberg  3e dan (D)

 

04/05.05.85 Internationale Jiu-Jitsu stage te Biedenkopf (D) J. Ebetshuber  10e  - Kohnert  7e dan

 

02.06.85 Jiu-Jitsu stage te Veurne Fritz Bauer  6e dan

 

06.10.85 Jiu-Jitsu stage te Köln (D) O. Savelsberg  3e dan

 

27.10.85 Internationale Jiu-Jitsu stage te Veurne F. Bauer  6. Dan

 

27.10.85 3 nieuwe zwarte gordels 1. dan : Johan Ghyllebert - Patrick Bourgois en Dominique Launoy Jury o.l.v. F. Bauer  6e dan

 

01.09.87 Jiu-Jitsu Club Veurne sluit aan bij de Vlaamse Jitsu Federatie (VJF).

Technisch directeur is August De Wit 7e dan, bijgestaan door Frans Wouters 6e dan.

 

30/31.10.87 Internationale Jiu-Jitsu stage te Veurne A. De Wit  7e -  O. Savelsberg 4e dan

 

02/08.04.88 Internationale Budo stage te Pavullo (Italië) S. Baldiotti (I) 5e dan Karate

 

21.04.89 Nationale Jiu-Jitsu stage te De Haan A. De Wit 7e dan

 

01.10.89 Internationale Jiu-Jitsu stage te Biedenkopf (D) J. Kohnert 8e dan - F. Bauer  6e dan

 

01.10.89 Jaak Boeve behaalt de 4. dan te Biedenkopf (D) Jury o.l.v. J. Kohnert 8e dan

 

02.10.89 Internationale Jiu-Jitsu stage te Köln (D) O. Savelsberg 4e dan

 

21.04.89 Nationale Jiu-Jitsu stage te De Haan A. De Wit 7e dan

 

06.04.90 Weerom 3 zwarte gordels 1. dan bij : Ghislain Marteel - Patrick Delanoeye en Johan Scharpe Jury o.l.v. A. De Wit 7e dan

 

28.7-3.8.91 Internationale zomerstage te Badgastein (AU) F. Bauer  6. dan - J. Boeve  4e dan

 

14/15.11.92 Jiu-Jitsu stage te Veurne J. Burgelman  6e dan

 

06.03.93 Ghislain Marteel, Patrick Delanoeye en Johan Scharpe behalen te Mechelen de 2. dan graad Jury o.l.v.: 

A. De Wit 7e dan - F. Wouters 6e dan

 

23.04.94 Internationale Jiu-Jitsu stage te Aalst D. Lösgen  (D) 9e dan 

 Gino Lo Gioco  7e dan

 

03.04.94 Ghislain Marteel is al 10 jaar lid van de club en wordt hiervoor gehuldigd. Huldiging door G. Ryckeboer voorzitter van Sportak Veurne

 

05/06.11.94 Internationale Jiu-Jitsu stage te Rochester (GB) T. Parker  7e dan (GB)

R. Wilkes  5e dan (GB)

 

12.02.95 Internationale Jiu-Jitsu stage te Visé G. Tastenoy  8e

H. Demant  4e dan (De)

 

05.03.95 Jaak Boeve behaalt de 5. dan graad te Mechelen Jury o.l.v.: 

A. De Wit 8e dan - F. Wouters 7e dan

 

22.04.95 Internationale Jiu-Jitsu stage te Aalst T. Parker  7e dan - L. Ottoey  5e dan

 

29.04.95 Jiu-Jitsu stage te Veurne Burgelman 7e  - Verhamme  6e dan

 

23/27.07.95 Internationale Jiu-Jitsu stage te Badgastein (AU) G. Ebetshuber  (AU) 8e dan  J. Boeve  5e dan

 

04.10.95 Didier Devos slaagt voor de 1. Dan te Mechelen Jury o.l.v. A. De Wit 8e dan

 

18/19.11.95 Internationale Jiu-Jitsu stage te Laasphe (D) J. Koldere (D) 5e dan 

J. Boeve  5e dan

 

05.04.96 Ghislain Marteel behaalt de zwarte gordel 3. dan Jury o.l.v.: 

A. De Wit 8e dan - F. Wouters 7e dan

 

20.04.96 Nationale Jiu-Jitsu stage te Westende A. De Wit 8e dan - F. Wouters 7e dan

 

27.04.96 Internationale Jiu-Jitsu stage te Aalst T. Parker 7e dan - L. Ottoey  5e dan

 

26.01.97 Nationale Jiu-Jitsu stage te Eeklo A. De Wit 8e dan - F. Wouters 7e dan

 

04.03.97 Sharon Kesteloot wordt de 1e  vrouwelijke zwarte gordel in de Jiu-Jitsu club Veurne Jury o.l.v.: 

A. De Wit 8e dan - F. Wouters 7e dan

 

05.03.98 Regis Desmadrille wordt de zoveelste zwarte gordel 1e dan Jury o.l.v.: 

A. De Wit 8e dan - F. Wouters 7e dan

 

21.02.99 Internationale Jiu-Jitsu stage te Visé T. Parker  7e dan - G.Lo Gioco  7e dan

 

28.04.99 Internationale Jiu-Jitsu stage te Aalst T. Parker  7e dan - L. Ottoey  5e dan

 

27.11.99 Viering 25-jarig bestaan Sportak vzw - ter dezer gelegenheid wordt voorzitter Jerry Ryckeboer gehuldigd voor zijn jarenlange inzet. Huldiging door :

-  J. Verfaillie, burgemeester Veurne

-  JM Dedecker (coach Judo België)

-  R. De Beukelaer (vz. VJF)

 

05.03.00 Stefan Neuser behaalt de 1e  meestergraad te Mechelen Jury o.l.v.: 

A. De Wit 9e dan - F. Wouters 8e dan

 

21.10.00 Stage in het College te Veurne ter gelegenheid v/t 25-jarig bestaan van de Jiu-Jitsu Club :

-  van 01.09.75 tot 31.08.84 in De Panne

-  vanaf 01.09.84 in Veurne A. Dewit 9e dan - G. Lo Gioco 8e dan

F. Wouters 8e dan - F. Bauer 6e dan

L. Ottoey 5e d. - W. Vandamme 5e d.

J. Boeve 5e dan - G. Marteel 3e dan

 

06.03.01 Verhoging van gordel voor Ghislain Marteel 

(4. dan) en Jaak Boeve (6. dan) Jury o.l.v.: 

A. De Wit 9e dan - F. Wouters 8e dan

 

08.04.01 Jiu-Jitsu stage te Eeklo Technische commissie VJF o.l.v.

A. De Wit 9e dan - F. Wouters 8e dan

 

28.04.01 Internationale Jiu-Jitsu stage te Aalst G. Lo Gioco 8e dan - R. Wilkes 6e dan Leslie Ottoey 6e dan

 

01.09.01 Jacques Lawaese (2e dan) komt over van de Mechelse Budo sporten

 

13/14.10.01 Nippon Jiu-Jitsu stage te Bad Laasphe (D) Fritz Bauer 7e dan - 

Karl Hirschle - Jürgen Kippel 5e dan

 

20/21.04.02 Jiu-Jitsu stage Vlaamse Jitsu Federatie - Oostende Technische commissie VJF

 

27.04.02 Internationale Jiu-Jitsu stage te Aalst G. Tastenoy 10e - G. Berodes 9e dan

R. Morris 8e dan - J Vd Bosche 7e dan R. Wilkes 6e dan - L. Ottoey 6e dan

 

23.11.02 Jiu-Jitsu stage te Langenfeld (D) K-H Odhofer (D) 6e dan

 

28.11.02 Op de algemene vergadering wordt Jaak Boeve tot voorzitter verkozen, dit in opvolging van Gery Ryckeboer die na 25 jaar trouwe dienst besloot de fakkel over te dragen

 

Peter Vanthournhout wordt secretaris en Wim Steenkiste penningmeester.

 

01.02.03 Open Budo stage te Zwijndrecht P. Pauwels 6e dan - J. Laats 6e dan

 

07.02.03 Nieuwe clubbenaming in de plaats van "Sportak vzw" verschijnt in het staatsblad :

 

   " Judo & Jiu-Jitsu Club Veurne vzw"

 

16.02.03 Jiu-Jitsu stage Vlaamse Jitsu Federatie Technische commissie VJF

 

02.03.03 Stefan Neuser behaalt de 2. dan te Mechelen Jury o.l.v.: 

A. De Wit 9e dan - F. Wouters 8e dan

 

26.04.03 Internationale Jiu-Jitsu stage te Leffinge G. Tastenoy 10e - G. Berodes 9e dan

J. McDade 8e dan - R. Wilkes 6e dan

J. Johanssen 6e dan - L. Ottoey 6e dan

 

27.04.03 Jeugdinterclub VJJF te Oelegem Technische commissie VJF

 

11.10.03 Internationale Jiu-Jitsu stage te Bad Laasphe (D) F. Bauer 7e dan - J. Boeve 6e dan

 

 

07.12.03 Internationale Budo stage te Genk

 

24.11.03 JJC Breden, Diksmuide, Leffinge en Veurne ondertekenen een samenwerkingsakkoord onder de naam "West-vlaamse Jiu-Jitsu coöperatie" om de competitievormen "Groundfight" en "Random Attacks" te promoten door het inrichten van tornooien. 

 

07.03.04 Nicky Dekerf en Alexander Vrebos slagen voor het examen van zwarte gordel 1. dan

Jacques Lawaese behaalt de 2. dan graad Jury o.l.v. F. Wouters 8e dan

 

13.03.04 Tornooi "Random Attacks" te Leffinge :

 

Goud : Neuser Thomas (6-7-8 j.) - Vrebos Alex (dan-graden)

 

Zilver : Debruyne Ben (6-7-8 j.) - Neuser Stefan (dan-graden)

 

Brons : Viaene Glen (14-15 j.) - Lawaese Jacques (dan-graden)

 

24.04.04 Internationale Jiu-Jitsu stage te Aalst G. Tastenoy 10e - G. Berodes 9e dan

J. McDade 8e dan - R. Wilkes 7e dan

J. De Ryck 6e - G. Paeshuys 6e dan

 

25.04.04 Jiu-Jitsu stage Vlaamse Jitsu Federatie - Oostende Technische commissie VJF

 

augustus '04 Nieuw kader met plankenvloer wordt gemaakt om de nieuwe matten, die intussen werden besteld, op te leggen daar de betonnen bodem te oneffen is Team o.l.v. Ivan Dierynck

 

30.09.04 Nieuwe matten worden geleverd en gelegd

 

10.12.04 Sporthappening met Gella Vandecaveye ter gelegenheid van de inhuldiging nieuwe matten Dojo Veurne

 

27.02.05 Tornooi "Random Attacks" te Veurne :

 

Goud : Vanderheyde Shauny (6-7-8 j.) - Viaene Glen (14-15 j.) - Neuser Stefan (dan-gr.)

 

Brons : Debruyne Daan (6-7-8 j.) - Dekerf Nicky (dan-graden)

 

23.04.05 Internationale Jiu-Jitsu stage te Denderleeuw G. Tastenoy 10e - G. Berodes 9e dan

J. McDade 8e dan - R. Wilkes 7e dan

J Vd Bosche 7e dan - L. Ottoey 7e dan

 

05.11.05 Internationale Jiu-Jitsu stage te Leffinge G. Tastenoy 10e - G. Berodes 9e dan

J. Vd Bosche 8e dan - J. Boeve 6e dan

 

22.01.06 Jiu-Jitsu competitie "Ground Fight" te Diksmuide :

 

Goud : Dewachter Jochen (jun. 35-39kg.) - Ghyllebert Wout (sen. 60-65kg) - Braem Andy

            (sen. 66-72kg) - Dekerf Nicky (sen. 73-80 kg)

 

Zilver : Delchef Lucas (jun. 35-39kg) - Vandermeeren Ynske (sen. D -72kg) - Adam 

             Andreas (sen. H -59kg) - Geryl Redgy (sen. 66-72kg)

 

Brons : Jadoul Yorick (jun. 30-34 kg) - Neuser Thomas (jun. 35-39kg)

 

26.03.06 Tornooi "Random Attacks" te Bredene :

 

Goud : Vrebos Alexandre (dan-graden)

 

 

Brons : Dekerf Nicky (dan-graden)

 

22/23.04.06 Jiu-Jitsu stage Vlaamse Jitsu Federatie - Oostende Technische commissie VJF

13.05.06 1e grote stage te Diksmuide G. Tastenoy 10e dan - H. Bleys 7e dan J. Boeve 6e dan - H. Emankaf 5e dan

 

29.04.06 Clubkampioenschappen Ground fight. Uitslagen : zie rubriek "clubkampioenschappen"

 

21.04.07 Nationale stage te Bredene n.a.v. 5-jarig bestaan van de Bredense club "Myiamoto vzw" J. Vandewielle 10e dan

Patrick Hesbeen - Jaak Boeve 6e dan

 

06.05.07 Clubkampioenschappen Ground fight. Uitslagen : zie rubriek "clubkampioenschappen"

 

01.09.07 De Veurnse Jiu-Jitsu club gaat mee met de Vlaamse Jitsu Federatie in de overkoepelende organisatie "Vlaamse Ju-Jitsu federatie" als "stijl De Wit" om zo ook in de competitie "Fighting system" te kunnen stappen.

 

01.03.08 Clubkampioenschappen Ground fight. Uitslagen : zie rubriek "clubkampioenschappen"

 

14.03.09 Clubkampioenschappen Ground fight. Uitslagen : zie rubriek "clubkampioenschappen"

 

24.10.09 Multi-stijl stage te Sint-Niklaas P. Pauwels 7e dan P. Serei 8e dan 

J. Janssens 7e dan - I. Belmans 7e dan

 

13.03.10 Clubkampioenschappen Ground fight. Uitslagen : zie rubriek "clubkampioenschappen"

 

26.04.09 Stage stijl De Wit - Bloso-centrum te Hofstade A. Torfs 6e dan - J. Boeve 6e dan - S. Neuser 2e dan - L. Pontieu 1e dan

 

09/10.10.10 Zeestage VJJF stijl De Wit - Ravelingen Oostende Technische commissie VJF

 

16.10.10 Open flanders "Random Attacks" cup te Diksmuide :

 

Goud : Van Sluys Antonin (7-8 j.) - Van Nieulande Jonathan (11-12 j.) - Viaene Glen (open)

 

Zilver : Demeyere William (13-14 j.) - Vandermeeren Ynske (S blauw) - Viaene Glen (S bruin)

 

Brons : Vanlouwe Anton (9-10 j.) - Neuser Thomas (13-14 j.) - Vandermeeren Jorne (S geel)

 

12/13.02.11 Open Vlaams kampioenschap "Fighting"  - beginners :

 

Goud : Vandermeeren Jorne (-78kg)  - Dezutter Dries (-85kg) - ex. Breynart Ludovic 

            en Dekerf Nicky (-94kg)

 

Zilver :  Van Nieulande Jonathan (kadetten) - Swinnen Sergei (beloften)

 

26.02.11 Clubkampioenschappen Ground fight. Uitslagen : zie rubriek "clubkampioenschappen"

 

30.04.11 Sportshow in de Zonnebloem te Veurne n.a.v. de uitreiking van de trofeeën voor sportverdienste voor het jaar 2010 :

De Jiu-Jitsu club wint de "trofee voor de sportclub recreatief 2010"

Jaak Boeve krijgt de "trofee van sportverdienste 2010" voor 35 jaar lesgever in Jiu-Jitsu

 

Tijdens de sportshow wordt er door de Jiu-Jitsu club een spetterende demonstratie gegeven

 

07.05.11 Open kampioenschap "Random Attacks" te Denderleeuw :

 

Goud : Neuser Thomas (14-15 j.)

 

Zilver : Van Nieulande Jonathan (12-13 j.)

 

Brons : Cossedu Dimitri (seniors wit-geel)

 

22.05.11 Open Belgisch kampioenschap "Random Attacks" te Dworp

 

Goud : Neuser Thomas (-16 j. groen-blauw-bruin)

 

Zilver : Devreker Melina (+16 j. wit-geel-oranje)

 

Brons : Van Nieulande Jonathan (-16 groen-blauw-bruin) - Breynart Ludo (+16 j. groen-blauw)

 

22/23.10.11 Open Antwerps kampioenschap "Fighting" - beginners :

 

Goud : Vanlouwe Anton (miniemen) - Van Nieulande Jonathan (kadetten -45kg)

            Vanlouwe Lucas (kadetten -60kg)

 

Zilver : Dragomir Jennifer (pre-miniemen V) - Lexhardé Arno (miniemen) - Demeyere

             Jeremy (kadetten -50kg) - Swinnen Sergei (beloften -66kg) - Vandermeeren

             Jorne (seniors -77kg) - Breynart Ludovic (seniors -94 kg)

 

Brons : Dragomir Jessica (miniemen V) - Mombaerts Axel (miniemen) - Mombaerts 

             Kelly (kadetten V) - Demeyere William (kadetten -55kg)

 

 

Open Antwerps kampioenschap" Fighting" - gevorderden :

 

Brons : Vandermeeren Ynske (seniors V)  (als beginner)

5e plaats voor Neuser Thomas (beloften -73kg)  (als beginner)

 

03.03.12 Clubkampioenschappen Ground fight. Uitslagen : zie rubriek "clubkampioenschappen"

 

24.03.12 Vlaams kampioenschap "Random Attacks" te Diksmuide :

 

Goud : Van Sluys Antonin (7-9 j.H) - Claeys Linsey (13-15 j.D) - Neuser Thomas (jun. groen-

               blauw) - Breynart Ludovic (sen. groen-blauw)

 

Zilver : Cossedu Dimitri (sen. H wit-oranje) - Vandermeeren Ynske (sen. D blauw-zwart)

 

Brons : Gunst Eline (5-6 j.) - Dragomir Jennifer (7-9 j.D) - Coeckelberghs Lucas (7-9 j. H)

 

21/21.04.12 Zeestage in de Ravelingen te Oostende 

 VJJF stijl De Wit Lesley Ottoey 8e dan (JJC Aalst)

JJC Humbeek o.l.v. H. Suys 6e dan JJC Veurne o.l.v. J. Boeve 6e dan

 

03.06.12 Nationale stage te Bredene n.a.v. 10-jarig bestaan

van de Bredense club "Myiamoto vzw" J. Vandewielle 10e dan

L. Ottoey 8e dan - P. Willems 7e dan

B. Van Damme 6e dan - J. Boeve 6e d.

05.05.13 Nieuwe Dan-graadverhogingen bij JJC Veurne

Jaak Boeve ontvangt zijn 7de Dan uit handen van F.Wouters (10eDan)

Stefan Neuser slaagt voor zijn examen 3de Dan te Mechelen, jury olv F.Wouters

(10eDan)

 

11.05.13 Open Belgisch kampioenschap "Random Attacks" te Beersel

 

Zilver : Claeys Linsey (juniors 16 -21 j. - wit-blauw)

 

03.11.13

 

Nationaal tornooi "Random Attacks" te Gits

 

Goud : Cosseddu Dimitri (seniors wit-groen)

 

Zilver : Claeys Linsey (juniors D blauw-zwart)

 

Brons : Mestdagh Gwen (juniors D blauw-zwart)

 

17.11.13 Internationaal tornooi 'Fighting System' te Nijvel

 

Brons : Van Nieuwlande Jonathan (beloften H -55)

 

22.02.14 Clubkampioenschappen Ground fight. Uitslagen : zie rubriek "clubkampioenschappen"

02.11.14

 

Nieuwe Dan-graad verhogingen

 

Thomas Neuser en Ludovic Breynart slagen voor het examen van 1e Dan

 (jury o.l.v. Thomas Thys 7e Dan en assistant technisch directeur VJJF stijl De Wit)

 

01.03.15

 

Vlaams kampioenschap 'Random Attacks' te Gits

 

Goud : Bonduelle Hope (jeugd D 6-9 j.)

 

Zilver : Van Sluys Antonin (jeugd D 6-9 j.)

 

Brons : Duwein Xais (jeugdHD 10-12 j.)

 

07.03.15 Clubkampioenschappen Ground fight. 

 

20.02.16 Clubkampioenschappen Ground Fight.  Uitslagen terug te vinden in de sectie wedstrijduitslagen.

 

27.02.16 Vlaams kampioenschap Random Attacks te Diksmuide.

Goud voor Bonduelle Hope (jeugd 1 meisjes) en Garez Kenny (Seniors wit-groen heren), Zilver voor Duwein Xais (jeugd 1 meisjes). Brons voor Van de Sompele Odyz (jeugd 1 jongens) en De Pachter Tine (seniors wit-groen dames).

 

16.02.17 Vlaams kampioenschap random attack's 2017 te Gits

Jeugd meisjes 6-9 jaar: zilver voor Arwen Esther.

Jeugd jongens 6-9 jaar: brons voor Jerôme Hendryckx.

Jeugd jongens 12-15 jaar: Brons voor Kyanni Van De Sompele.

 

Senioren dames: Zilver voor Tine De Pachter
De andere deelnemers behaalden verdienstelijke ereplaatsen.